RAZZ Player

RAZZ Player 3.5

Zabawne dźwięki urozmaicą każdą rozmowę

RAZZ Player to program pozwalający na dodawanie efektów dźwiękowych do rozmowy przez telefon komórkowy. Jeśli masz znajomych, którzy lubią niewybredne dowcipy, ten program może Ci się przydać. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo prosty w obsłudze
  • Zabawne dźwięki

Wady

  • Brak wsparcia producenta
Więcej

Bardzo dobry
8

RAZZ Player to program pozwalający na dodawanie efektów dźwiękowych do rozmowy przez telefon komórkowy. Jeśli masz znajomych, którzy lubią niewybredne dowcipy, ten program może Ci się przydać.

Dzięki RAZZ Player możesz do swojej rozmowy wpleść odgłosy dziecka, kurczaka, a nawet puścić bąka w ucho rozmówcy. Te urocze funkcje z pewnością spodobają się młodszym posiadaczom telefonów komórkowych, zalecamy jednak umiar w ich stosowaniu.

Program jest w obsłudze równie prosty jak prezentowany przezeń humor. Po uruchomieniu aplikacji efekt dźwiękowy uzyskuje się naciskając odpowiedni klawisz na klawiaturze. Niestety producent programu zniknął z Internetu, nie możemy więc liczyć na rozwijanie produktu ani żadne dodatkowe wsparcie.

RAZZ Player może być hitem wśród dowcipnych gimnazjalistów. Można dzięki niemu zrobić bardzo prosty żart w bardzo prosty sposób.

RAZZ Player

Download

RAZZ Player 3.5